Az egyesület eseményei
Petzl termékek hamisítványai kerültek forgalomba
A Petzl honlapján olvasható a következő figyelemre méltó cikk: Petzl termékek hamisítványai kerültek piacra. Ezek a termékek súlyos kívánnivalókat hagynak maguk után szakítószilárdság és működőképesség tekintetében. Ezen hamisítványok használatánál a kinyílás és az eltörés veszélye már alacsony terhelés mellett is igen nagy. • Ezek a hamisítványok nem felelnek meg sem az Európai Unió, sem pedig az UIAA biztonsági előírásainak. • Ezek a hamisítványok nem felelnek... részletek itt!
A esemenyet írta: Vsanya, 2011.02.19

Havasrekettye Kupa - jég-és sziklamászó verseny
Havasrekettye Kupa (Cupa Rachitele) jégmászó verseny immár a nyolcadik alkalommal kerül megrendezésre. 2004 óta, a résztvevők visszajelzései alapján, próbáljuk egyre hatékonyabban megszervezni a versenyt. Az idén határon túli versenyzők is benevezhetnek a versenyre. Szeretettel várunk minden extrém sportot kedvelő, profi és amatőr versenyzőt! Havasrekettye Kupa (Cupa Rachitele) keretén belül sor kerül a Országos Jégmászó Bajnokság levezetésére, de ez nem zárja... részletek itt!
A esemenyet írta: Vsanya, 2011.01.26

Palóc Kupa 2011
Helyszín: Balassagyarmat, Rákóczi fejedelem út 50, Mikszáth Kálmán Művelődési Központ Időpont: 2011. február 12. szombat, 10.00 óra Rendező: Balassagyarmati Hegymászó Klub Tervezett kategóriák: - Női nyílt - Férfi nyílt - Serdülő lány (1994-1999 között születettek) - Serdülő fiú (1994-1999 között születettek) - Gyermek lány (2000 és utána születettek) - Gyermek fiú (2000 és utána születettek) - A Női és Férfi nyílt, valamint a Serdülő lány és fiú kategória versenyei előremászással,... részletek itt!
A esemenyet írta: Vsanya, 2011.01.13

MHSSz 2011. évi közgyűlése
Tisztelt Sporttársak ! A Magyar Hegy- és Sportmászó Szövetség 2011. évi Közgyűlését január 29-én (szombat) 10.00. órára az MTSz székházába (1146 Budapest XIV. ker., Thököly út 58-60.) hívja össze az elnökség. A Közgyűlés javasolt napirendje: • Előterjesztés a napirendi pontokról, a Közgyűlés jegyzőkönyvének hitelesítőire, a Szavazatszámláló Bizottság tagjaira, majd szavazás • Az elnökség éves beszámolója, értékelés, hozzászólások •... részletek itt!
A esemenyet írta: Vsanya, 2010.12.31

2010-es nittpályázat eredménye
Négy egyesület pályázott: EX-T SE: 5 db stand, 12 db alapcsavar, 21 db Edelrid ragasztható nitt (Tardos, Várgesztes) Gerecse: 22 db stand, 44 db alapcsavar (Kis-Gerecse) Perem Sziklamászó Egyesület: 11 db stand, 58 db alapcsavar, 48 nittfül (Dédes) SZHSK: láncos út építése (Vértes - Csókakő) A bírálók a következőt javasolták, és az elnök ezt hagyta jóvá: Az EX-T, a Gerecse és a Perem, akik mind... részletek itt!
A esemenyet írta: Vsanya, 2010.12.23

oldalak: 1,2,3,4,